Müşteri Yorumları (243)

 1. Seda Aksoy

  Seda Aksoy  /  06-07-2023

  Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Epilasyon uzmanı İnanç Hanım'ın titiz çalışması ve güler yüzü beni rahatlattı. Ayrıca, epilasyon işlemi oldukça konforluydu. Artık tüysüz bir cilde sahip olmanın keyfini yaşıyorum, teşekkür ederim!

 2. Melis Kaya

  Melis Kaya  /  13-06-2023

  Uzun zamandır lazer epilasyon deneyimi arıyordum ve sonunda İnanç Ulukaya Lazer Epilasyon Merkezi'ni buldum. Harika bir seçim yaptığımı söyleyebilirim! İşletmedeki profesyonel ekibin samimi yaklaşımı ve ALEX-PRO sayesinde epilasyon işlemi oldukça rahat geçti. Sonuçlar da mükemmel, teşekkürler!

 3. Elif Arslan

  Elif Arslan  /  04-06-2023

  Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanları sayesinde güvenle epilasyon yaptırdım. Artık her daim pürüzsüz bir cilde sahibim ve mutluluğumu paylaşmak istedim. Teşekkürler İnanç Ulukaya Lazer Epilasyon Merkezi, kesinlikle en iyisi!

 4. Zeynep Öztürk

  Zeynep Öztürk  /  02-07-2023

  İnanç Ulukaya Lazer Epilasyon Merkezi'ni arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. İlgili ve uzman ekibi sayesinde tüm endişelerim ortadan kalktı. ALEX-PRO Buz Lazer teknolojisiyle epilasyon işlemi çok rahattı, ayrıca sonuçlar muhteşem! İnanılmaz bir deneyimdi, herkese tavsiye ederim.

 5. Büşra Yılmaz

  Büşra Yılmaz  /  18-07-2023

  Hayatımın en iyi kararını verdim ve İnanç Ulukaya Lazer Epilasyon Merkezi'ni tercih ettim. Ayşe Yılmaz olarak, uzun süredir epilasyonla uğraşıyordum, ancak lazer epilasyon deneyimi benim için tam bir dönüm noktası oldu! Etkili sonuçları ve konforlu deneyimi sayesinde artık tüylerle uğraşmak yok. İnanç Ulukaya ve ekibine teşekkür ederim, harika bir hizmet!


Sizde Yazın...


Üst